Branding to coś więcej niż myślisz

Tworzenie strategii marki, jej pozycjonowania oraz brandingu, to często tematy “spychane" na drugi plan w przypadku nowych e-commerców. Niesłusznie. Warto uświadomić sobie, że nie sprzedaje agencja, marketer czy strona internetowa, ale finalnie marka, która stoi za produktem....

Więcej

Rebranding: Czy warto podjąć ryzyko?

Współczesny świat pełen jest zmian. Rozwój technologii, społeczeństwa, potrzeb konsumentów wymusza na firmach poszukiwanie coraz to nowych rozwiązań. Możliwości, które w pełni odpowiedzą na wymagania klientów. A są oni coraz bardziej świadomi. A tym samym...

Więcej

Branding

Musimy Ci się przyznać, że branding to jest to, co naprawdę lubimy. A czym właściwie jest branding i dlaczego zespół Brand New tak bardzo ceni sobie ten obszar marketingu? Ponieważ uwielbiamy wykorzystywać naszą kreatywność i budować silne marki od podstaw. Marki, które na stałe zagoszczą w umysłach odbiorców.

Branding ma na celu wykreowanie wśród klientów pozytywnego wizerunku marki, na którym nam zależy. To wiedza o tym, w jaki sposób to osiągnąć, a także umacniać w całym cyklu życia produktu.

Na naszym portalu znajdziesz wiele artykułów o tym, jak prawidłowo zbudować oraz wdrożyć strategie marki. Poznasz u nas metody marketingowe, które pozwolą Ci na skuteczną kreację marki oraz utrwalenie jej wizerunku w oczach Twoich klientów. Pokażemy Ci, w jaki sposób należy zadbać o spójność i konsekwencje w budowaniu Twojego brandu. Znajdziesz u nas także szereg artykułów o tym, w jaki sposób prawidłowo dobrać grupę odbiorców produktu, jak przeprowadzić segmentację, targetowanie, a także pozycjonowanie.
Branding produktu musi być spójnym komunikatem – budować konsekwentny wizerunek zarówno w treści, którą znajdzie klient na stronie internetowej, jak i w jego wyglądzie. Wszystko to, co buduje produkt, musi ze sobą współgrać oraz budować jednolity komunikat. Dobry branding gwarantuje wyższe wartości sprzedaży Twoich produktów i usług. W jaki sposób? Ponieważ marka sprzedaje i chyba nie musimy Ci tego udowadniać. Spójrz choćby na kultowe marki takie jak Apple czy Harley Davidson, które budzą pożądanie nie ze względu na swoją wybitną funkcjonalność czy możliwości w trasie. Budzą emocje, a ten samym zaangażowanie klientów oraz ich lojalność, a lojalność jest walutą XXI wieku.

Branding to fantastyczna przygoda. Cieszymy się, że możemy ją przeżyć wspólnie!

magnifiercrossmenu