Nowe logo marki Calvin Klein

Marka odzieżowa Calvin Klein zmieniła swoje logo. Firma poinformowała o małej rewolucji 03.02.2017 roku. Calvin Klein jest kultową […]

Czas czytania: 1 minuta
Opublikowane: 7 maja, 2017

Marka odzieżowa Calvin Klein zmieniła swoje logo. Firma poinformowała o małej rewolucji 03.02.2017 roku.

Calvin Klein

Calvin Klein jest kultową marką, która powstała pod koniec lat sześćdziesiątych. Nazwę tworzą imię i nazwisko założyciela, który przyczynił się do licznych zmian w branży modowej. Największą popularnością marka cieszyła się w latach dziewięćdziesiątych, gdy stała się jedną z najważniejszych marek na rynku odzieżowych - nie tylko dzięki niebagatelnym kolekcjom, ale przede wszystkim dzięki niezwykle kontrowersyjnym kampaniom reklamowym np. perfum CK One z Kate Moss.

Stare logo vs. nowe logo Calvin Klein

Moim zdaniem zmiana bardzo korzystna, zgodna ze współczesnymi trendami. Logo świeże, nowoczesne, proste i odważne. Nawiązujące do niebanalnej historii marki Calvin Klein.

Calvin Klein
Calvin Klein

Daria Widerowska

Jestem wykładowczynią, strateżką, menedżerką marketingu i PR, studentką EMBA, założycielką BRAND NEW. Uwielbiam uczyć, pisać, kreować, działać. Lubię marketing. Naprawdę lubię. I pewnie dlatego jestem w nim dobra :)! Why so serious!

Sprawdź, czego dowiesz się z artykułu

starusersclockmagnifiercrossmenuarrow-right-circletext-align-justify