Digital marketing

Hola hola! Skoro tu jesteś, to na pewno interesuje Cię digital marketing. I słusznie. Czy wiesz, że digital marketing to najszybciej rozwijająca się dziedzina marketingu? Coraz więcej firm na całym świecie docenia możliwości, jakie daje marketing cyfrowy. Marketing tradycyjny powoli staje się zamierzchłą przeszłością. Dlaczego? Wystarczy wymienić tylko kilka korzyści, jakie daje firmom digital marketing, takich jak możliwość tworzenia personalizowanych komunikatów marketingowych, szansa dotarcia do klientów przez 24 godziny na dobę, dostęp do produktów, oferty i reklamy w dowolnym momencie i miejscu na świecie, a także ogromne możliwości analityczne wszystkich podejmowanych przez nas działań. To właśnie wraz z rozwojem możliwości cyfrowych nawet mała, polska firma produkująca domowe przetwory jest w stanie sprzedawać swoje produkty na drugim końcu świata — i to bez większego problemu. Niesamowite, prawda? A to tylko początek. Gdy poznasz bliżej digital marketing, na pewno staniesz się jego ogromnym fanem, podobnie jak cała ekipa Brand New!

A co u nas znajdziesz? Wprowadzimy Cię w świat możliwości, jakie daje digital marketing. Przede wszystkim dostaniesz cenne wskazówki dla Twojego biznesu, szereg inspiracji, ale także ogrom niezbędnej teorii z wieloma praktycznymi przykładami.

Chcemy się dzielić naszą wiedzą, a także uczyć się od Was. Będziemy promować digital marketing wśród polskich przedsiębiorstw, a także pisać o narzędziach e-marketingu.

No właśnie. Naszym „konikiem” są narzędzia marketingowe i to właśnie od nas dowiesz się, jakie są najlepsze bezpłatne i płatne narzędzia dla marketingu, które wykorzystywane są w Internecie. Już nie możemy się doczekać, gdy wprowadzimy Cię w świat cyfrowego marketingu, opowiemy o pozycjonowaniu i optymalizacji stron internetowych, wskażemy, jak tworzyć skuteczne reklamy w wyszukiwarkach, kreować treści do e-mail marketingu, wyjaśnimy czym jest marketing automation, a także jak tworzyć perswazyjne treści z wykorzystaniem content marketingu, no i na koniec objawimy prawdę o social mediach i fantastycznej analityce. Przed nami niesamowita podróż, prawda? No to zaczynamy.

magnifiercrossmenu