7 rad dla copywriterów

Copywriting to to, czym chcecie się zająć? Szukacie sprawdzonych porad starszych kolegów i koleżanek "po fachu". Fantastycznie. Właśnie znaleźliście. Dlaczego copywriter? Bo uwielbiam pisać Swoją karierę zawodową związaną z copywritingiem rozpoczęłam około 15 lat temu...

Więcej

Eyetracking w marketingu

Czym jest eyetracking? Eyetracking to badanie, którego celem jest odpowiedź na pytanie, jak ludzie postrzegają obiekty znajdujące się przed nimi. Dotyczy to nie tylko produktów fizycznych (opakowania), ale również obrazu, jaki wyświetla się na monitorze....

Więcej

Content marketing

Hola hola! Miło nam Ciebie gościć w naszych skromnych progach! Pewnie wędrujesz po internetowych ścieżkach, by zdobyć tajemną wiedzę o tym, jak pisać, by chciano czytać Twoje treści. Mamy rację? Na pewno mamy… w końcu zawitałeś u nas, a my jak nikt znamy się na tym, czym jest content marketing!

A czego się od nas możesz dowiedzieć? Zdecydowanie nie tylko tego, czym jest content marketing. Mamy spore doświadczenie w tym zakresie. Od lat sami tworzymy treści, wykorzystując sprawdzone zasady copywritingu i webwritingu. Wiem nie tylko to, w jaki sposób pisać komunikaty do klientów, ale również jakie triki należy użyć, by nasze treści zostały przez nich znalezione spośród miliona innych w Internecie.

Wśród artykułów na naszym portalu na temat marketingu treści, znajdziesz informacje, w jaki sposób budować persony, a także w tworzyć personalizowane komunikaty – idealnie dopasowane do Twojego odbiorcy. Wyjaśnimy Ci, dlaczego tak ważne jest, by wiedzieć, kim on właściwie jest. Powiemy Ci również, w jaki sposób tę wiedzę wykorzystać. Zespół Brand New jest fanem narzędzi marketingowych, w tym samym znamy mnóstwo rozwiązań, które wykorzystywane są przez twórców treści. Upraszczają one ich pracę, ale również podnoszą skuteczność i gwarantują lepszą organizację pracy. Znajdziesz u nas szereg wpisów, rekomendacji na temat produktów i aplikacji, które wspierają content marketing.

Content marketing to nie wszystko. Bardzo ważne, byś wiedział czym jest webwriting, czyli właśnie ta tajemna wiedza o tym, w jaki sposób należy tworzyć materiały do Internetu. W obecnych czasach nie jest sukcesem stworzenie wybitnych treści, gdy nie są one możliwe do znalezienia przez odbiorcę. Tworząc je, musisz wiedzieć, jakie teksty doceniają algorytmy Google. I pisać według wytycznych oraz sprawdzonych praktyk. A tych wskazówek będziemy mieli dla Ciebie mnóstwo. Jeżeli interesuje Cię strategia content marketingu, to na pewno możesz na nas liczyć. Opowiemy o tym, jak ją opracować, w jaki sposób dokonać audytu i analizy treści, jak wyznaczyć cele działań content marketingowych, czym jest kalendarz redakcyjny, jak dystrybuować materiały oraz jakie narzędzia sprawdzają się w różnych obszarach działań.

Dobry content marketing opiera się na perswazji. Wymaga od twórców wiedzy na temat tego, w jaki sposób działają mechanizmy psychologiczne u człowieka, a także jak komunikować wartości, by wzbudzić jego pożądanie. No i tradycyjnie, nie obejdzie się bez szeregu trendów i nowinek ze świata marketingu treści.

magnifiercrossmenu