SemWAW - edycja startup w Warszawie ze wsparciem BRAND NEW

Jako portal BRAND NEW, jesteśmy dumni, że możemy być partnerem medialnym nadchodzącego wydarzenia w branży marketingu, jakim […]

Autor: Redakcja
Czas czytania: 3 minut
Opublikowane: 28 października, 2023

Jako portal BRAND NEW, jesteśmy dumni, że możemy być partnerem medialnym nadchodzącego wydarzenia w branży marketingu, jakim jest semWAW. Piątek 17.11.2023 r. to dzień, który z pewnością zapisze się w historii marketingu. Właśnie wtedy odbędzie się pierwsza edycja semWAW, bliźniaczego eventu krakowskiego semKRK, ale tym razem w Warszawie. To wyjątkowa okazja, by zanurzyć się w najnowsze trendy SEM i SEO, dzięki prezentacjom najlepszych ekspertów w branży oraz panelowi dyskusyjnemu na temat startupów.

Jest mi niezmiernie miło, że jako BRAND NEW możemy wspierać tak ważne dla branży wydarzenie. Wierzymy w wymianę wiedzy i integrację specjalistów, a semWAW to idealna okazja do tego.

- mówi Daria Widerowska, w imieniu portalu BRAND NEW.

Warto podkreślić, że za organizacją tego wydarzenia stoi DevaGroup. Od 8 lat organizują semKRK, gromadząc specjalistów SEM i SEO z całej Polski. Ich dotychczasowe konferencje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W Krakowie gromadzili tłumy w miejscach takich jak Stara Zajezdnia czy Muzeum Manggha. Teraz nadszedł czas na Warszawę. Jako DevaGroup, nie tylko organizują wydarzenia, ale również mocno wspierają integrację branży, dając przestrzeń do wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Na ich imprezach uczestnicy mogą liczyć na mnóstwo gadżetów, świetną atmosferę i stoiska sponsorskie, prezentujące ciekawe narzędzia i firmy.

Eksperci na scenie

Na scenie zobaczymy wybitnych ekspertów, takich jak: Dominik Fajferk (WhitePress®), Tomasz Trzósło (Bluerank), Joanna Horoszko (Sempai), Anna Moczulska (Conversion) oraz Paweł Sokołowski (Cont.ai). Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku/Meta oraz Instagramie, gdzie opublikowana zostanie pełna agenda konferencji. Na scenie zaprezentują się topowi eksperci z branży, którzy na co dzień są praktykami, laureatami prestiżowych konkursów i występują na największych marketingowych konferencjach.

Ciekawostką jest również ponowna organizacja Call4Papers (edycja startup). To innowacyjny sposób wyboru prelegentów, gdzie chętni do wystąpienia przesyłają tematy wraz z opisami. Głosujący nie znają nazwisk występujących, co daje szansę na pokazanie się na scenie nowym twarzom.

W ankietach po ostatnich edycjach bardzo często pojawiały się głosy o tym, żeby naszą konferencję zorganizować również w Warszawie. Zawsze staramy się słuchać głosu naszych uczestników – zatem widzimy się już w piątek 17 listopada o godzinie 18:00 w Campusie Google! Do zobaczenia na miejscu!

Kamil Leśniak, Event & Marketing Manager w DevaGroup.

Co nas czeka podczas semWAW – edycja startup?

Podczas semWAW – edycja startup:

  • wysłuchasz 5 prelekcji od najlepszych ekspertów w branży,
  • weźmiesz udział w panelu dyskusyjnym na temat startupów,
  • zobaczysz na scenie zwycięzcę Call4Papers (edycja startup),
  • poznasz nowinki branżowe, które wdrożysz od razu po naszym spotkaniu,
  • zadasz swoje pytania zaproszonym ekspertom na żywo (dzięki sli.do)!

Warsztaty przed głównym wydarzeniem

Dodatkowo, przed głównym wydarzeniem, odbędą się warsztaty semWAW. To wyjątkowe szkolenia online dla specjalistów, które przeprowadzone zostaną w dwóch ścieżkach:

13.11 (poniedziałek): Google Ads&Analytics. Prowadzący: Wojciech Mikoś, Karol Dziedzic, Bartłomiej Kaczmarczyk i Martyna Zastrożna.

14.11 (wtorek): SEO. Prowadzący: Bartłomiej Tomczyk, Paweł Konopiński i Szymon Słowik.

Zachęcamy do szybkiego zakupu biletów, gdyż liczba miejsc jest ograniczona!

Kup bilety na konferencję i warsztaty: https://app.evenea.pl/event/semwaw/ 

Sprawdź, czego dowiesz się z artykułu

starusersclockmagnifiercrossmenuarrow-right-circletext-align-justify